.

.

Schlage Комерцијални ND53RHO619 ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Влез Функција се Претвори/Притисни го Копчето за Заклучување, Родос Лост Дизајн, Сатен Никел З

Schlage Комерцијални ND53RHO619 ND Серија Одделение 1 Цилиндрични Заклучување, Влез Функција се Претвори/Притисни

DEN 8134.32

Износ
Во продавницата.

УЛ Наведени за 3 час оган вратата.Помалку заклучување цилиндри.Вратата опсег 1-5/8" - 2-1/8" за сите функции, освен ND85; 1 3/4" - 2" за ND85. 1/2" Фрли.Се тестирани на најмалку 3 пати 1,000,000 - циклус ANSI Одделение 1 барање.На НД Серија одамна е еден од Schlage е најдобро продаван механички брави за добра причина - тоа е тешко, издржлив, Одделение 1 номинална и се вклопува во широк спектар на апликации.Сега сме направиле нашите доверливи ND-Серија заклучување дури и подобро од што го прави полесно да се инсталира.Додадовме овие додатоци, бидејќи ние знаеме дека заклучување инсталиран правилно првиот пат кога ќе трае подолго и да се претстават подобро.Резултат : поголема мир на ум дека секоја врата е безбедна и заштитена со заклучување изграден за да трае.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите