.

.

FJYDBTWJ лупа Ѓердан Hd 5 Пати,Образовни Хоби Magnifiers, Зголемена Огледало Стар Човек како чита Преносни Кристал Долго Дел

FJYDBTWJ лупа Ѓердан Hd 5 Пати,Образовни Хоби Magnifiers, Зголемена Огледало Стар Човек како чита Преносни

DEN 528.00

Износ
Во продавницата.

Овој Производ Само Продава Зголемувачот, и Сликата Не Содржи Други Производи.Моќен Зголемување им Овозможува на Стареење Очи да Види Сложена Детали и парична Казна Отпечатоци со Неверојатна Јасност.Пред да ја Купите, пишете Ми Ако Имате Било какви Прашања, Благодарам You Everyone Потреби лупа, Мулти-Цел Огледало, Лесно за Ракување.Ако Ви Треба Различни Стилови на лупа), Можете Да Барате [Fjydbtwj] и Оди до Мојата Продавница да се Провери и да се Купи.Ви благодариме за Вашата Поддршка! ! !Ве молиме Прочитајте Производот Descriptionfully.Ние Вредност на Шопинг Средина на Секој Клиент.Не Користите лупа за да се Набљудуваат на Сонцето за да Избегнете Изгореници.Пренослив Дизајн за Лесно Носење и Можат да Бидат Поставени во Вашиот Џеб Кога Ќе Се Out Enlarge Огледало-Hd Оптичко Стакло Леќа, Јасна Слика, Висока Зголемување, Висока Нарушување, Без Око Повреда, Без Стрес Читање!Учење Ретровизори - Лесни Градежни е Идеален за Професионалци или Аматери во движење, Идеален за Геолошки и Gemological Ентузијасти Кои Треба on-Сајт На Пренослива Опрема за Засилување на звукот за да се Види Поправки, Убава Читање на Фотографии, Фото Анализа, Монетите и Марките.на Цврстата Конструкција на Објектив и Здрав Справи Значи Дека Дури и Децата Може да се Користи Безбедно за Научни Експерименти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите