.

.

4 Pack 6 Инчен LED Вдлабнати Таванот Светлина Тенок Панел Светлина со Раскрсницата Кутија, 3000K-5000K Избор, 15W 110W Eqv, 1000LM Dimmable Може да-Убиец вградна светилка - ETL & Energy Star Завер?

4 Pack 6 Инчен LED Вдлабнати Таванот Светлина Тенок Панел Светлина со Раскрсницата Кутија, 3000K-5000K Избор,

DEN 1055.76

Износ
Во продавницата.

Бојата се менува(3 CCT) : 3000 K Топло Бела / 4000 K Кул Бело / 5000 K бел ден. 【Доверба】Оваа canless LED вдлабнати светлина е IC оценет, ETL се Поврзете на Jbox на кабел; Употреба пролет клип за да го поправам на таванот.Анти-отсјај абажур, очите заштита со најдобро светло пренос. 【3 Температура Избор】Усвои нов дизајн, светлината може да биде поставено или како 3000 K(топло бела) или 4000 K(кул бело) или 5000 K(бел ден) во време за да се задоволат вашата потреба.Различни бои може да ги исполни вашите различни потреби и тоа е мека и повеќе природна.Анти-отсјај абажур, очите заштита со најдобро светло пренос.И, исто така, тоа е совршен избор на вашата соба.Фабриката штекер.Оваа светлина е економски и прифатлива.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите