.

.

YOJOLO Latch Кука Килим за Полнење за Возрасни Деца DIY Божиќ Elk Претходно Печатени Шема Тепих Перница Tapestry Килим Правејќи Колекции Занаетчиски Везана Уметност Занает Дом

YOJOLO Latch Кука Килим за Полнење за Возрасни Деца DIY Божиќ Elk Претходно Печатени Шема Тепих Перница Tapestry

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Нашите капчиња поставени се едноставни и лесно се учат, ќе може да почне веднаш, само јамка, кука, и се повлече.Latch кука килим со Претходно печатени мрежа, нека ви го заврши тоа подобро.НАПРАВЕТЕ го ТОА САМИ : DIY latch кука килим за полнење за возрасни, деца и почетници. Започнете со првиот мрежа каде што ви се допаѓа со latch алатка.Ние ве опреми со сите алатки, вклучувајќи везови конец, боја картичка, мрежа везови мрежа, капчиња игла, боја за цртање додатоци и туторијал.* Можете да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.ДОМА ДЕКОРАЦИЈА : DIY растителни/ животински latch кука перница за полнење има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.КАРАКТЕРИСТИКИ : Пред печатени Божиќ elk шема килим latch кука колекции, ние опремени различни бои на предиво. Само бод хоризонтална линија во секоја мрежа; не бод вертикална line3.Еколошки акрилни влакна, уредни намали, јасно текстура, светли бои, не е лесно да исчезнат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите