.

.

Безбедност На Децата Нето,Фото Ѕид Декорација Мрежа Мрежи,Анти-Падот На Нето-Јута Коноп Пребивање,Балкон Banister Скалило Заштита На Ограда

Безбедност На Децата Нето,Фото Ѕид Декорација Мрежа Мрежи,Анти-Падот На Нето-Јута Коноп Пребивање,Балкон Banister

DEN 1149.60

Износ
Во продавницата.

Ако за заштита на нето се оштетени за време на транспортот, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил и ние ќе го реши тоа за вас во времето. Големина Опис : декоративни нето-е чисто рачни мерења на локации, и може да има грешка на 1-3cm. ★★★Продавницата има различни стилови и големини. ◆Ние вредност на шопинг искуство за секој клиент.▲Производ материјал : Бангладеш увезени природни јута. ◆Грижете се-бесплатно купување, 100% обезбедување на квалитет, може да бидат сигурни да се купи. ▲Карактеристики : анти-атмосферски, носат-отпорни, силна повлече; рачно ткаени, зелена, добар квалитет, корозија-отпорни, безбедна и убава; различни големини за да ги задоволат вашите различни потреби, поддршка на прилагодување. ◆Времето за испорака на safty нето-е 7-25 дена, ве молиме да бидете трпеливи. ▲Применливи сцени : барови, тематски ресторани, децата качување сценски простор заштита, облека продавница виси облека, детски градинки, паркови, игралишта, јавни објекти, итн.Ако боја и големина што ви треба не сме тука, Можете да одат на нашата продавница да се провери. ▲Производ за употреба : декорација, виси објекти, куќиште, таванот декорација, безбедносна заштита, партиција, фото ѕид, качување.Нашата цел и целта е да се направи секој клиент имаат пријатен и задоволување на шопинг искуство.Ве молиме погледнете го вистински доби објект.Ако не сте задоволни со нашата заштита нето, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.Бренд:JRYⓇ ◆Име на Производ : Коноп јаже нето ◆Заштитна нето-големина : мулти-големина опционални (може да се прилагоди) ◆Безбедно нето-материјал : Природни јута ◆Безбедност јаже : дебелина околу 6 MM ◆Безбедност нето проред : 10 CM ◆рачно ткаени нето применливи сцена : отворен и затворен, може да се користи насекаде ◆Топло Совети : 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите