.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU 8 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за BLU 8 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 1118.40

Износ
Во продавницата.

Без батерија потреби.●Шминка од нашите прстен светлина дава подобро осветлување за вашата шминка и прави да изгледа попривлечно. ⚡[Универзален Телефон Носителот] со Користење на 2-во-1 360 rotatable дизајн, комбинација од мобилен телефон метал goose деколте носителот и прстен светлина стојат, поддршка на клипот вашиот телефон во вертикална или хоризонтална, направи поголемиот дел од овој круг светлина.25 инчи, видете слики.●Вртете го телефонот носителот на прстен светлина.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.⚡[Dimmable 10" ПРЕДВОДЕНА Прстен Светлина] Нашата Професионална прстен светлина карактеристики 3 начини на осветлување боја : топло/ топло бела/ бела светлина (од 3300 K да 6500 K), и секој од нив има 10 прилагодува осветленоста, совршено ги задоволува сите ваши потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите