.

.

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за LG Вино 4 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање (Dimmable/Прилагодливи)

Светла Selfie Прстен Три-Боја на Светлина Работи за LG Вино 4 10 Инчен со Далечински управувач за Live Stream/Шминка/YouTube/TikTok/Видео/Снимање

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

●БЕЗЖИЧЕН ДАЛЕЧИНСКИ - Контрола за лесно Bluetooth Снимање со IOS или Android, плус За вклучување/Исклучување и кршење способности●БЕЗ АДАПТЕР - Бара вашиот уреди оригинални адаптер за напојување, Не се Вклучени!✅ДОДАТОЦИ : ●brightness контролер е во кабелска и безжична далечинскиот управувач за контролирање на вашиот мобилен телефон за да слика, старт/стоп снимање на видео.USB напојува прави прстен светлина, може да се користи на отворено.И тоа е прилагодлив, можат да се прилагодат на повеќето мобилни телефони, колку што екранот на телефонот големина не надминува 7 инчи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите