.

.

Младите Долг Ракав Дуксери Врвот Спорт Маскирани Sweatshirt Облека

Младите Долг Ракав Дуксери Врвот Спорт Маскирани Sweatshirt Облека

DEN 959.76

Износ
Во продавницата.

Одделенија : Може Да Се Носи За Двете Машки И Женски.Ќе Стане Фокус Кога Носат Овие Дуксери.На Качулка Моделот Е Исклучителна И Убава,Мода Класичен Стил Ќе Ве Направи Дури И Повеќе Уникатен, Особено Популарни.Овие Дуксери Совршена За Трчање, Тренингот, Фитнес,Пешачење, Велосипедизам,Сите Активности Или Секојдневниот Секојдневен Носат.Дизајн : Мода 3d Дигитален принт Дуксери,Карактеристики Drawstring Хауба, Долги Ракави. 6 Големина Опција : Ве Молиме Проверете Ја Големината На Табелата Детал Внимателно Пред Купување, Се Избере Совршена Големина За Вашата Сопствена Препорака.Ако Имате Било Какви Проблеми Во Врска Со Нашите Производи И Услуги, Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас И Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа.Одлично За Тренингот, Трчање, Џогирање, Скејтбординг, Кошарка, Салата, Лов, Кампување, Риболов Во Есен И Зима.Високо Квалитетен Материјал : Направен Од Високо-Квалитет На Полиестер Ткаенини, На Лесни Полиестер Ткаенини Обезбедува Одлична Флексибилност И Секогаш Дава Најмногу Удобно Носење Искуство.Повод : Совршен За Секојдневно Носење, Спорт, Видови На Партиите И Така Натаму.Повод : Оваа Мажите Долго Качулка Погоден За Секојдневна Weay, Повик, За Статистика, Образование, Спорт, Хип Хоп, На Отворено, На Работа, Во Слободно Време.Облека За Нега : Рака Мие Препорачуваме Во Ладна Вода, Нежно Машина За Перење, Ако Е Потребно, Хлор, Рамни Сува Подобро.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Допрат До Нас И Ние Ќе Ви Одговори Што Е Можно Побрзо.На Прилагодливи Drawstring Хауба Помага Да Се Задржи Што Се Опфатени И Комплет До Како Температура Cools Off.Ве Молиме Да Проверите На Нашата Големина На Табелата Пред Да Нарачате.Мажите Е Реален Дигитален принт Суичери Маскирани Hoodie Material : се Чувствува Мазна И Свиленкаста!Мека И Лесна Тежина Материјал.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите