.

.

Медицина Кабинети Бања Огледало Кабинет Ѕид-Монтирани Огледало Кабинет Бања Огледало Кабинет Бања Огледало Кутија Суета Огледало

Медицина Кабинети Бања Огледало Кабинет Ѕид-Монтирани Огледало Кабинет Бања Огледало Кабинет Бања Огледало

DEN 2217.60

Износ
Во продавницата.

★【Топло Услуга】 : Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас во времето. ★【Безбедна Употреба】 : Бања огледало кабинети имаат постигнато квалификувано одделение стандарди за да се обезбеди безбедно користење на кабинети во пареа околина на бањата и ефикасно да го заштити вас и вашето семејство. Ние само го продаде огледало кабинети, други предмети се реквизити.На огледува вратата на огледало кабинет крие површина, која е многу погодна за чување toiletries и лекови. Кога се користи рачно, должина грешка е 2-3cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ве молиме да се разбере.★Својства introduction Product стил : modern Whether да вклучуваат огледало светлина : No Product материјал : wood Product боја : дрво color Product големина : 70*60см(27.Многу простор можат да се сместат сите вашата бања потреби. Ние имаме многу слични топло-продажба на производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатен стил и специјални производи.4 во)★Reminder1.Рамката е направена од алуминиум, што е повеќе погоден за влажни средини, како што се бањи и да може ефективно да се прошири на услугата живот.Лесен и лесно да се инсталира на било кој ѕид. Поради различни снимање алатки, може да биде мала хроматска аберација.6 во), 70*80см(27. ★【Простор за складирање】 : На прилагодлива полица дизајн на бања огледало кабинет го прави поголем простор за складирање.★【High-definition огледало】 : Бања огледало кабинети искуство визуелен празник изведен со класичен high-definition огледала.Ова не е голем квалитет проблем, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!3.На високо-одделение стакло одразува совршен и нарушување-бесплатно слика во секое време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите