.

.

YKSM за Хонда CTX700N CTX700D CTX700 N D DCT CTX Мотоцикл Голема Заграда Столб Центар Паркинг останеме Цврсти Носителот Поддршка

YKSM за Хонда CTX700N CTX700D CTX700 N D DCT CTX Мотоцикл Голема Заграда Столб Центар Паркинг останеме Цврсти

DEN 6538.80

Износ
Во продавницата.

Дизајнот структура е многу силна и сигурен.Прецизниот дизајн, анти- ' рѓа и отпорност на абење.Додадете стабилност за вашиот мотор на трева, песок и мека основа,дури и на наклон.Тоа не само што може да се обезбеди убавина на мотоцикл, но исто така обезбеди тело за заштита.Материјал : CNC Алуминиум, Тие Се Цврсти И Издржливи.текстура Дизајн Обезбедува Добра Против пролизгување Grip.By Префрлување на Товарот На Заградата На Поголема Површина, Триење Е Зголемен И Мотоцикл Паркинг Е Повеќе Стабилен.За Хонда CTX700 N CTX700 D CTX700 N D DCT CTX Мотоцикл Голема Заграда Столб Центар Паркинг останеме Цврсти Носителот Support For Хонда CTX700 N CTX700 DMaterial : Нерѓосувачки steel Easy да install The дизајн структура е многу силна и сигурен.Прецизниот дизајн, анти- ' рѓа и отпорност на абење.Додадете стабилност за вашиот мотор на трева, песок и мека основа,дури и на наклон.Тоа не само што може да се обезбеди убавина на мотоцикл, но исто така обезбеди тело за заштита.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите