.

.

C&C Метални Производи 5265 Модерна Метал Копчето, Големина 24 Ligne, Антички Злато, 72-Пакет

C&C Метални Производи 5265 Модерна Метал Копчето, Големина 24 Ligne, Антички Злато, 72-Пакет

DEN 353.76

Износ
Во продавницата.

Големина На 24 Ligne.Античкиот Злато заврши. 72 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Направен во САД.Опис на производот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите