.

.

SOBOWO Деца Бебе Момче Девојче Облека Зима Солидна Боја, Долг Ракав Pullover Sweatshirt Панталони 2 парчиња да Падне Облека Сет

SOBOWO Деца Бебе Момче Девојче Облека Зима Солидна Боја, Долг Ракав Pullover Sweatshirt Панталони 2 парчиња

DEN 551.76

Износ
Во продавницата.

-Деца момче зимска облека се достапни во 12-18 бебе зимска облека, момчиња, деца облека 18-24 месеци, зимска облека за бебе девојка 2-3t, деца зимска облека 3-4t, деца зимска облека за девојки 4-5t.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 парчиња деца бебе момче sweatsuit облека вклучувајќи 1pc долг ракав зелена густа pullovers, 1pc зелена бебе sweatpants момче, најдобриот подарок за вашиот син/ќерка, внук, внук во есен/есен/зима. -12 месец зима облека момче вклучуваат 1 x долг ракав sweatshirt pullovers блузи + 1 x бебе солидна долги панталони, направете ја вашата малку една симпатична.Машина За Миење/Рака Мие.ДИЗАЈН : бебе момче зима облека, долг ракав цврст pullover врвот, еластична корселе sweatpants bottoms, погодно да се добие на исклучување, ткаенината дизајн на ракав, појас, глуждот може да се спречи правец и да добијат топлина, деца момче облека со проширување со рамената и 2 копчиња обезбедува деколте ви се вклопува добро и им помага со облекување бебиња.ПОВОД : зимски деца момче голема облека за бебе момче оди дома облека, трчање, џогирање, секојдневно носење, отворено, спортски, роденден, бебе фотографија, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година и која било друга прилика.ГОЛЕМИНА : момче облека поставување одговара за деца момчиња облека 12 18 месеци, 18-24 месец момчиња облека, 2-3t зима момчиња облека, деца зимска облека за девојки и момчиња 3-4t, 4t-5t зимска облека за девојки, убави бебе момче зима тренерки сет направи вашето бебе момче повеќе симпатична & топло. -Деца девојка облека зима се направени од памук мешавина, меки и удобни, кожни-пријателска и пријатна за носење, симпатична дете sweatshirt поставена на отворено, играње.МАТЕРИЈАЛ : деца бебе тренерки поставени се направени од памук мешавина, дише и меки, удобни за носење и не-иритирачки за бебешка кожа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите