.

.

Леопард Кожата Милениче Превозници Расклопна Мека Страна Миленичиња Патување Превозникот за Мали Кучиња и Мачки,Авиокомпанијата Одобрени

Леопард Кожата Милениче Превозници Расклопна Мека Страна Миленичиња Патување Превозникот за Мали Кучиња и Мачки,Авиокомпанијата

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Се носат на Големина : Околу 16.5"L x 10.6"W x 11,8"H. Совршен пространа превозникот торба за мали миленичиња животинско до 15 кг како зајаче,мачки,ferret,куче,chihuahua,teacup кучиња и др.Главни Карактеристики : Мрежа на windows за вентилација, врвот и од страна на влезот со заклучување патентите за безбедност.Отстранлив & рака мие атмосфера мека милениче кревет,која нуди пријатна за спиење простор за вашите миленичиња патување.Атрактивен Изглед : 3 D Технологија на Печатење прави превозникот повеќе модерни.Тоа може да ви помогне да најдете вашата торба лесно во толпата.Постојат различни стил за вас да се избере и ќе може да го направи тоа со себе.Авиокомпанијата Одобрен : Одговара за под-седиште димензии на повеќето авиокомпании.Секој авиокомпанија има еден специфичен сет на правила и прописи, ве молиме контактирајте со авиокомпанијата пред летање со вашето домашно милениче. 45 Дена Гаранција За Враќање На Парите.Ако поради некоја причина не сте 100% целосно задоволни со овој производ, ве молиме контактирајте со сервисот во првите 45 дена по праша.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите