.

.

Маникир Поставена Лична Нега Професионални Педикир 7 Поставува Ноктот Грижа Поставите Помине Clippers Нокти Педикир Комплет Од Не ' Рѓосувачки Челик Педикир Клешти Па?

Маникир Поставена Лична Нега Професионални Педикир 7 Поставува Ноктот Грижа Поставите Помине Clippers Нокти

DEN 1035.84

Износ
Во продавницата.

Ултра-тенок нож може да се третираат сите видови на тврдоглави ноктите, отстранете сива ноктите, да ги отстраните мртвите кожата, отстранување calluses, и полски ноктите.Секоја алатка во нокти алатка пакет е дизајниран според посебните потреби на нога, вклучувајќи рамен нос помине clippers, нокти датотеки, игла-носот клешти, нокти алатки, голем шпатула, рамни scraper, вертикален scraper, мала тежина и удобно да се одржи.Тоа е многу остра, па затоа не заборавајте да го чува надвор од дофат на деца.Тие се остри и силни.Бидејќи тоа е рачни мерења на локации, може да има некои мали грешки, ве молиме да користите вистински производ како стандард, ве молиме да се разбере.Високо-квалитетни материјали, исклучително остар, направени од високо-густина од нерѓосувачки челик, од старите занаетчии, прецизен и силен, и остар сечење.Добредојдовте вашите повратни информации и споделувањето, ние ви обезбеди подобри производи и услуги, ако сакате да се купи повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, драго ми е да ви служи!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите