.

.

Домашно милениче Бања Торба, Преносни Одлична Апсорпција на Вода Ferret Бања Пешкир Торба Трајни производи за Ferrets Привлечни и Мода

Домашно милениче Бања Торба, Преносни Одлична Апсорпција на Вода Ferret Бања Пешкир Торба Трајни производи

DEN 316.80

Износ
Во продавницата.

ã€ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ MATERIALSã€' Изработени од професионални абсорбента крпа материјал, силната апсорпција на вода, не е лесно да кука на канџи. ã€БРЗО се АПСОРБИРА WATERã€' Тоа може брзо да ја апсорбира влагата од мали миленичиња на домашно милениче од фаќање на ладно. ã€ЛЕСНО ДА се USEã€' По домашно милениче има бања, стави го во крпа торба за да ги споделите на домашно милениче бришење слободно, кои можат ефикасно да го апсорбира вишокот вода. ã€ШИРОКО APPLICABLEã€' Оваа бања пешкир торба е погоден за мали животни, како што се ferrets, хрчаци и гвинеја свињи.Домашно милениче Бања Торба, Преносни Одлична Апсорпција на Вода Ferret Бања Пешкир Торба Трајни производи за Ferrets Атрактивни и Модата. ã€ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ MATERIALSã€' Изработени од професионални абсорбента крпа материјал, силната апсорпција на вода, не е лесно да кука на канџи.ã€БРЗО се АПСОРБИРА WATERã€' Тоа може брзо да ја апсорбира влагата од мали миленичиња на домашно милениче од фаќање на ладно.ã€ЛЕСНО ДА се USEã€' По домашно милениче има бања, стави го во крпа торба за да ги споделите на домашно милениче бришење слободно, кои можат ефикасно да го апсорбира вишокот вода.ã€ШИРОКО APPLICABLEã€' Оваа бања пешкир торба е погоден за мали животни, како што се ferrets, хрчаци и гвинеја свињи.ã€МЕКА И COMFORTABLE〠" На абсорбента крпа материјал е многу мека за вашите миленици, и ќе им наштети на нивното крзно.Пакет Including1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите