.

.

Мобилен Телефон Екран Заштитник за iPhone XR/11, Мазна Калено Стакло Висока Чувствителност Целосно Покривање Анти-Отпечатоци Отпорно на Гребење Стакло Филм за паметен ?

Мобилен Телефон Екран Заштитник за iPhone XR/11, Мазна Калено Стакло Висока Чувствителност Целосно Покривање

DEN 299.76

Износ
Во продавницата.

Анти - Отпечаток -Highquality калено стакло може подобро да ја заштитите екранот од отпечатоци од прсти, секојдневно гребнатини и носат.Добра Заштита -Ефикасно спречување екранот на телефонот од пука и да го заштити вашиот телефон екранот од оштетување.Мазна и Јасна-Мазна рака чувство, highdefinition светлина, се врати на вистинската боја на екранот.Целосна Покрие-цел екран покриеност дава повеќе сеопфатна заштита за вашите мобилни телефони.Висока Чувствителност Висока чувствителност на допир, со калено стакло екран филмот е погоден за i Phone XR/11 мобилни телефони.Функција : 1. Highquality калено стакло може подобро да ја заштитите екранот од отпечатоци од прсти, секојдневно гребнатини и носат. 2. Ефикасно спречување екранот на телефонот од пука и да го заштити вашиот телефон екранот од оштетување. 3. Мазна рака чувство, highdefinition светлина, се врати на вистинската боја на екранот. 4. Целосен екран покриеност дава повеќе сеопфатна заштита за вашите мобилни телефони. 5. Висока чувствителност на допир, со калено стакло екран филмот е погоден за i Phone XR/11 мобилни телефони.Спецификација : Предмет Тип : Мобилен Телефон Екран Филмски Материјал : Калено Стакло Производ Во Боја : Како На Слики Прикажани Производ Тежина : Околу. 186g / 6.6 оз Применлив Модел : За i Phone XR/11 Пакет Листа : 1 x Tempered Glass Film 1 x Избрише Комплет 1 x Прашина Отстранување Налепница.

Параметрите на производот

Item Type:
Mobile Phone Screen Film
Material:
Tempered Glass
Product Color:
As Pictures Shown
Product Weight:
Approx. 186g / 6.6oz
Applicable Model:
For iPhone XR/11
Package List:
1 xTemperedGlassFilm 1 x Wipe Kit :
1 x Dust Removal Sticker :

Им се допаѓа и на купувачите