.

.

Tuuu Ден на Мајката Писма Ѓердан Изразат Засекогаш Љубов на Вашата Мајка, за Ден на Мајката

Tuuu Ден на Мајката Писма Ѓердан Изразат Засекогаш Љубов на Вашата Мајка, за Ден на Мајката

DEN 816.00

Износ
Во продавницата.

Ѓердани додадете слава на модата жените и благородништвото.Лесно да одговара и погодна за секој стил на облека.Дизајнот на Нашиот ѓердан е врз основа на секојдневниот живот и се совпаѓа со различни личноста на модерните луѓе.Накит е најдобар подарок за жените.Давање Ѓердан за жените е комплимент на нив на нивниот шарм.Шик накит е многу погоден за вашето семејство,пријатели, љубовници, па дури и себе си како подарок во Валентин ден,Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани.Опис: 100% Сосема Нов и Висок Квалитет, Тоа ќе ве направи убава Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Направи да се charmer и елегантен Добро за случува партија или банкет Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници како Совршен подарок за пратилки, роденденски подарок за неа, годишнина подарок, Ден на Мајката Подарок или Денот на Вљубените Gift Feature : Материјал : Алуминиум во Стил на : Чешка, Нов Модел : Fashion Method на Накит Одржување и Заштита : 1.Не носете накит кога се мијат рацете,се туш кабина или пливање. 2.Накит треба да не дојде во контакт со груби домаќинство хемикалии како што се кајгана, амонијак, хлор или. 3.Накит мора да се чуваат чисти и суво место, како што се на оригиналната кутија, мека крпа торба или крпа накит кутија. 4. Веднаш по забележи било каква промена на бојата, користете нежно полски направен специјално за отстранување на оцрни.Пакетот Вклучува : Ѓердан.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите