.

.

М3 Завртка за Полнење, М3 Завртка Асортиман Висока Цврстина 340pcs Конзерванс за Одржување

М3 Завртка за Полнење, М3 Завртка Асортиман Висока Цврстина 340pcs Конзерванс за Одржување

DEN 751.20

Износ
Во продавницата.

Многу должина избор во еден сет се исполнат секојдневните основни потреби.Направени на 304 нерѓосувачки челик, ' рѓа и отпорен на корозија.Добро спакувани во проѕирна пластична кутија.Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.Внимателно организирани во 10 клетки, не грижете се, месинг за нив.Опис : Овие завртки и навртки доаѓа во рака обновливи пластичен сад.Постојат многу должина во еден сет кој може да биде најчесто се користат во машини, мебел, поправка и DIY пронајдоци.Карактеристики : Направен од 304 од не 'рѓосувачки челик,' рѓа и отпорен на корозија.Животна средина-пријателски, нема загадувањето, висока цврстина.Многу должина избор во еден сет се исполнат секојдневните основни потреби.Добро спакувани во проѕирна пластична кутија.Внимателно организирани во 10 клетки, не грижете се, месинг за нив.Карактеристики : Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки Steel Content : M3 x 5 x 20pcs Завртки M3 x 6 x 20pcs Завртки M3 x 8 x 20pcs Завртки со M3 x 10 x 20pcs Завртки M3 x 12 x 20pcs Завртки M3 x 14 x 20pcs Завртки M3 x 16 x 20pcs Завртки M3 x 18 x 20pcs Завртки M3 x 20 x 20pcs Завртки M3 x 160pcs Хексадецимален Завртки Пакет Големина : 13.5 x 7cm / 5.31 x 2.75" Тежина : 221g(прибл.) Пакетот Вклучува : 1 Сет x М3 Завртки и Навртки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите