.

.

VEITEOX FTY Спортска Опрема Организаторот за Дома Салата Гаража Спортска Опрема за Складирање Количка со Рициново Тркала, Спортски Стока Организатор, Топки за Складира

VEITEOX FTY Спортска Опрема Организаторот за Дома Салата Гаража Спортска Опрема за Складирање Количка со Рициново

DEN 11016.00

Износ
Во продавницата.

Направен од Челик, обложени со мат црна заврши.Мулти-Функционална Спортска опрема за складирање, помагаат во зачувување на спортски топки, лилјаци, рекети, капи, и друга опрема.Возен Дома Чување Количка со 4 рициново тркала, лесно за движење наоколу.Организирање на сите ваши спортска опрема, погодна за домашни, гаража, салата, училиште.Димензија : 44"L x 14.2"W x 34.6"H (112cm L x 36cm W x 88cm H).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите