.

.

Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Bluetooth Повик, Температурата на Телото Термометар, Крвен Притисок, пулс на Срцето Монитор, Фитнес Watch Smart Watch за Мажи Жени за Android и

Smart Watch, Фитнес Тракер со Крв, Кислород, Bluetooth Повик, Температурата на Телото Термометар, Крвен Притисок,

DEN 2349.60

Износ
Во продавницата.

★ Екранот Доколку имате било какви прашања за овој производ или вашата нарачка, можете да не контактирате во секое време.Ние одговор повеќето купувачот пораки за помалку од 12 часа.Купи со доверба.Ние препорачуваме полнење за два часа по приемот на производот. ♥ Телото : Лице школка : Цинк alloy Bottom школка : ABS+PC♥ Компатибилност : Bluetooth 5.0 и above Android 4.4 + и погоре, IOS 9.3 + и погоре,♥ Екранот : Големина 1.4 инчен колор♥ Батерија : 160 m Ah Li-pol батеријата Smart Режим : За 3-5 дена режим за 15 дена ♥ Водоотпорен Дизајн : IP67 водоотпорен♥ Поддршка јазик англиски, германски, француски, шпански, Јапонски, Кинески, италијански,Традиционален Кинески,руски,холандски★ Карактеристики : ● Температурата на телото Тест● отчукувањата на Срцето● Крвен притисок ● Крв, кислород● Спиење следи● Bluetooth повик● Music контрола● 25 Спортски Режими● Чекор● Калории● Растојание● Секојдневна Активност Рекорд● Sedentary Потсетник● Пијат вода потсетник● Date Sync за да го телефонот● Цел Постигне Потсетник● Message Притисни● Caller ID Известување● Call Одбивање● Дојдовни повици ● Alarm Clock● Music контрола и репродукција● режим не вознемирувај● Најдете Телефонот● Камерата Контрола● Стоперката..Пакет Листата : * 1 х Smart Watch * 1 x USB кабел * 1 x Прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите