.

.

Лепило Куки,Трајни Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Куки за Бања,Кујна,Дома Врати,Ѕидови,Плакари – за Бесење Крпа,Облека,Грбот и Капа,4 Пакети,Црна

Лепило Куки,Трајни Водоотпорен Нерѓосувачки Челик Куки за Бања,Кујна,Дома Врати,Ѕидови,Плакари – за Бесење

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Само кора исклучите заштита филм на грбот подлога и притиснете го за да го саканиот површина за неколку секунди.Препорачуваме да чекаат за 24 часа по првата инсталација пред да го користите.Без дупчење,Без дупка,Нема штета.Не го користете кука за бесење со прекумерна тежина, висока вредност, кршливи предмети.ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен модерен дизајн и природна боја на брусен челик ќе се вклопи во сите стил украси.Чекор 3 : препорачливо е да се задржи 24 часа пред да го користите.УПОТРЕБА СОВЕТИ : препорачливо е да се користи кука на хард мазни површини, како што мермер, плочка, челик, стакло итн.★Широк application The производ може да биде инсталиран на различни тешко мазни површини, како што се метал, мермер, керамички плочки, ПВЦ плочки, стакло итн.★Лесна инсталација ☞Лепило подлога installation Step 1 : Чистење на целна површина и да се задржи на површината dry Step 2 : Излупете исклучите заштита филм на грбот подлога и притиснете го за да го чисти површината за неколку секунди.Aneway лепило нерѓосувачки челик кука, вашиот дом организаторот.Considersing инсталација несовршеност, се препорачува да се откажам објект помалку од 4.07", 4 пакети.77 во квадратни.Клучни карактеристики на производот★Супериорен материјал и едноставен design The производ е Направен од нерѓосувачки челик SUS304 што го прави производот водоотпорен, rustproof и долготрајни.Максимална вчитување 15 lbs ( 6lbs за долго време за вчитување).Тоа е само право.Чекор 4 : Почнете да ги користите.5 lbs(2kg) за долгорочно вчитување☞Безбедно потсетување : не го користете кука за бесење со прекумерна тежина, висока вредност, кршливи предмети.И тоа Е ТОА,инсталацијата заврши.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : На јадицата е многу лесно да се инсталира.Едноставно morden дизајн се вклопува за да сите decration стилови.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите