.

.

4pcs Стандарден Тип Замена Совети за SYNHOPE Мини Преносни Вода Flosser

4pcs Стандарден Тип Замена Совети за SYNHOPE Мини Преносни Вода Flosser

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【За чување & 4 парчиња Стандард Совети】 SYNHOPE погодно за чување, вклучувајќи 4 стандард вода flosser совети, се одликува со лесно отворање, затворање и преносни. 【Лактот млазницата дизајн】 Лесно да се чисти од внатрешната страна на тешко да се постигне, да се спречи храна остатоци и забниот плак генерација.Ние препорачуваме замена на млазницата совет на секои 3 месеци, бидејќи минерални депозити може да се соберат и да ја намалат ефикасноста со текот на времето. 【Квалитет и Трајни】 Кожата-friendly висок степен на транспарентност материјал.Направи млазницата потрајни и подобар квалитет. 【Компатибилен】 Компатибилен со SYNHOPE вода flosser M6, M6 P. 4pcs Стандарден Тип Замена Совети за SYNHOPE Мини Преносни Вода Flosser.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите