.

.

PanView iQ Печ Кабелот

PanView iQ Печ Кабелот

DEN 2352.48

Износ
Во продавницата.

Влакна Тип : OM3. Конектор Тип 1 : LC Дуплекс и Конектор 2 Тип : LC Дуплекс.Отпор Својства : Пламен-Отпорни.Стандардите се Сретна : минлив исхемичен напад/EIA-568-C. 3 и ISO/IEC 11801 IEC-61754-20 (International Интерфејс Стандард)минлив исхемичен напад-604-10 (FOCIS-10) NFPA 262 (OFNP) пламен рејтингот, Ro HS Согласност.Примена : се Обезбеди континуирано реално време печ областа мониторинг и видливост на физичката инфраструктура, за поврзување за подобрен систем за сигурност и безбедност и капацитетот на управување.Pan View i Q дуплекс LC да дуплекс стандард LC, OM3, влакна interconnect печ мозок, plenum оценет, 16mm jacketed кабел,6.0 м, Аква.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите