.

.

glaryyears 15 Листови Црна Цвеќиња + Животни микс Привремени Тетоважи за Жени Мажи Возрасни, Тигар Мачка Желка Кит Фокс Орел Леопард Кран Лажни Тетоважа Налепници Реални

glaryyears 15 Листови Црна Цвеќиња + Животни микс Привремени Тетоважи за Жени Мажи Возрасни, Тигар Мачка Желка

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

И тоа може да трае многу денови на вашето тело,како зад увото, вратот, внатрешниот рака, горниот дел на раката, градите, ребро, страна, долниот дел на грбот, бедро, теле, ногата, раката, ногата, ' рбетот тетоважи.Answer : ___________________________ Note : 1. Вашиот ТЕТОВАЖИ може да траат и по неколку дена ако се применуваат правилно. Кора од еден агол внимателно да се провери ако се префрлени. Место ТЕТОВАЖИ лицето на чиста кожа.Големина : Налепница - 11.Суровини на glaryyears привремени тетоважи се во согласност со ФДУ стандарди. Не се стави директно на око. Бришење и влажни ТЕТОВАЖИ целосно и почекајте 1 минута. Излупете исклучување на транспарентен филм. Не се применуваат на чувствителна кожа, во близина на очите, на ако се алергични на лепило.Вие не само што може да се стави една симпатична привремена тетоважа на вашето тело насекаде, но, исто така, држи ги како гимнастик, куп, mobil телефон, furniturem, refigerator тетоважи и рок уметност. Прекинете со употреба доколку се јавува нервоза.Ефектот на прилично привремена тетоважа е блиску до вистинска тетоважа.ДОБРО СПАКУВАН.Glaryyears флеш тетоважа се применува брзо и лесно, едноставно со додавање вода на хартија назад и да се отстранат со алкохол.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите