.

.

YAIRMIS Гром Група Долго Хексагонални Гром Хексадецимален Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик M6M8 Долго Болт (Големина : M8160)

YAIRMIS Гром Група Долго Хексагонални Гром Хексадецимален Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 933.12

Износ
Во продавницата.

Трајни производи за долгорочна Употреба:Висок Квалитет на 304 Нерѓосувачки Челик дава сила и нуди добра отпор во многу средини.Тоа има различни големини за да го изберете.Најдобро за вратата, вратата, кревет кабинетот, фиоки и повеќе видови на дрвен мебел.Погодна за отворен врати, или висока влажност области.Направени на 304 нерѓосувачки челик, издржлив и не rusty.Сврзувачки елементи за мебел и кабинет индустрија.Употреба: Широко се користи во домот и канцеларијата на апаратот, комуникациска опрема, брод собранието и други машини за индустрија на мебел, автомобил и мотоцикл поправка и DIY inventions Material : 304 од не ' рѓосувачки steel Product сила : А2-70 Head тип : Hexagon Standard тип : германски standard GUARANTEE :ако имате било какви загриженост, ве молиме контактирајте со нас за среќен решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите