.

.

ЧУДОВИШТЕ ПРИТИСНЕТЕ, 8-Тон / 16,000 Lbs Хидраулични Незаменлива Екстремни Компресија

ЧУДОВИШТЕ ПРИТИСНЕТЕ, 8-Тон / 16,000 Lbs Хидраулични Незаменлива Екстремни Компресија

DEN 20376.00

Износ
Во продавницата.

Не Се Загреат.Точно Тешко Притисне Crunchiest КРИЗА, Многу КРЦКАВА Блокови.Високо Технолошки и Иновативни Original & Докажано Desgined Притиска се целосно изработени притиска изграден од авион алуминиум. (Калапи е Потребно),Стоматолошки Канцеларии,Филмски Сет Проп,CORNSTARCH Тула Блок Притискање, Крајната Пченка Скроб Кутија Тули Криза.Нашите КОПЧИЊАТА се дизајнирани & способни да биде загреана на идеална температура.ЧУДОВИШТЕ ПРЕС - Најдобрите 8-Тон / 16,000 Фунти Хидраулични Ram меморија Притиснете на Пазарот - Капацитет од : 5" x 7" Инчен Тули со најмногу 3" Инчи Длабоко во Дебелина,,.Висока Техника и Хидраулични Преси Се Recommanded & Користат од страна на Професионалци.Секој Хидраулична преса е составуваат и поединечно прегледано пред превозот.Произведено во САД - High Tech Хидраулична преса Е Америка Premeir Бренд на Најистакнатите Притиска во Светот.Не содржи штетни предмети или материјали.Кога се загрева, авионот алуминиум трансфери и ја задржува топлината многу повеќе ефикасно и ефективно од челик, кои други Притиска се направи.Лесно да се Чисти.Користење на машински алуминиумски наместо на заварени челични овозможува Чудовиште Притиснете за да биде изградена од една солидна парче материјал.Високо Технолошки Притиснете : Америка е Главен Производител на Највисок Квалитет Притиска прави 5 на врвот хидраулични ram меморија квалитет притиска произведени во САД, со користење на Американската материјали & Американски на трудот.Чудовиште Притиснете нема Граници.100s на 1000 многу други користи.Оттука, не постојат отклонување или празнини, и сето тоа се вклопува заедно совршено за животот на Печатот.Сите наши Притиска се прецизност state-of-the-art парче на опрема,.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите