.

.

Велосипед Телефон Планината Анти-се Тресат и Стабилна 360° на Ротација Велосипед Додатоци/Велосипед Phone Држач за Било паметни телефони GPS Други Уреди Помеѓу 2.3 -3.5 W 4.5-

Велосипед Телефон Планината Анти-се Тресат и Стабилна 360° на Ротација Велосипед Додатоци/Велосипед Phone Држач

DEN 559.20

Износ
Во продавницата.

Висока јачина на еколошки-пријателски инженеринг најлон пластика може да гарантира да го издржат тестот на исклучително суровата средина.Мобилниот телефон заградата е направен од супер-тешка инженеринг најлон материјал за да се осигури дека таа може да издржи тестот на исклучително суровата средина.Најсилниот четири-агол симетрични заклучување структура гарантира дека мобилниот телефон нема да биде фрлена надвор, без разлика колку трнлив пат е во текот на возење.Мобилниот телефон заградата е направен од супер-тешка инженеринг најлон материјал .Најсилниот четири-агол симетрични заклучување структура гарантира дека мобилниот телефон нема да биде фрлена надвор, без разлика колку трнлив пат е во текот на возење.Опис : Делови листата : една заграда, еден прирачник, три 3 M stickers Support мобилен телефон големина : висина 115~180 MM 58~90 MM wide Thickness ≤ 12 MMInstallation позиција : handlebar на мотор, мопед, електричен автомобил, bicycle Support handlebar калибар : 22~35mm Expanded Големина : 17.Таа донесува најстабилните четири-агол симетрични заклучување структура за да се обезбеди дека мобилниот телефон нема да биде фрлена надвор, без разлика колку трнлив пат е во текот на возење, и се прилагодува на различни Телефонски големина.Големината на кука агол е внимателно дизајниран за да се обезбеди безбедно покриеност, без да влијаат на нормалното функционирање на телефонот.Со флексибилни, а сепак цврсти gimbal структура, корисниците можат да го поставите телефонот 360°, и можете да изберете различни агли.Големината на кука агол е внимателно дизајниран за да се обезбеди безбедно покриеност, без да влијаат на нормалното функционирање на телефонот.Базата на протезата е прстен-облик на заклучување структура, која е опремена со три парчиња гума дихтунзи, која може да се инсталира на рачки на велосипеди, мотоцикли, електрични возила, и скутери.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите