.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 756 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, BedroomColorful Точки Модел со Црна Позадина

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 756 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, BedroomColorful

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Лесен За Користење : Лесно да се залепи и нема да го оштети вашиот ѕидови, нема потреба да се помине и да се вежба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите