.

.

Xiaoxin столче Играчки Бебе Играчки Младата Шетач Играчки Црно и Бело Бебе Играчка Виси Штракаат Играчка Животни Спирала Кадифен Активност Играчка за Креветчето Моби

Xiaoxin столче Играчки Бебе Играчки Младата Шетач Играчки Црно и Бело Бебе Играчка Виси Штракаат Играчка Животни

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

Развивање на Бебето Визуелна Способност-visual развој на новороденче зема одредена сума на време.Кога бебето е 0-12 месеци стари, црни и бели серија на спирала активност бебе играчки се најдобар избор за бебето, е визија за развој.Столче Играчки-столче играчки изработени од мек памук, дозволувајќи им на бебиња да се допре, се повлече и да се притисне безбедно.Помага во подобрување на нивните визуелни и аудитивни развој.Едукативни играчки : Преку овие играчки, можете да се учат на вашето бебе да се признае шарени животни и природно го развијат нивното чувство на допир и рака-око координација.Родител-дете интеракција : дизајн на звук хартија и BB звук функцијата е многу погодна за вас за да комуницирате со вашето бебе.Бебето ќе бидат привлечени од слатки столче играчки и да се забавуваат насекаде, за ослободување на себе да се направи нешто.Најдобри Новороденче Подарок-Доенче Шетач Играчки лесно може да се вртат на животните играчки на седиштата во автомобил, бебе slings, bassinets и креветчето шини.Многу погодна како роденденски подароци, Божиќ подароци, новородените подароци, денот на Благодарноста подароци, Нова Година подароци, бебе туш партија подароци,.Спецификација : Материјал : Кадифен, PP Cotton Size : 25*20*7cm Color : Како што е Прикажано на Пакетот вклучува : 1 * Кревет Заврши Hanging Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите