.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1116 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Остава BedroomSimple

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1116 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Остава

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

7(W) x 1(H) инчи -Материјал : површина : микрофибер кожа; база : тешко пластика -Претпазливост ве Молиме : На кука може да се користат по intalling тоа 3-4 часа кука држи до 2 килограм/ 4.Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Тоа ќе додадете некои модни да комплимент вашиот соба -Широка Примена : Широко се користи на различни мазни површини, како Плочка, Керамика ,Метал, Пластика Површината и повеќе -Организирање на Штета-Слободно : Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Заштеда на простор и да изгледате одлично во исто време.Големина : 7(L) x 2.Со 5 куки и 1 за складирање оддел, ѕидот решетката може да се одржи многу.Ѕидот кука се направени од издржлив микрофибер кожа и тврда пластика, обезбедување на квалитет и долговечност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите