.

.

Вбризгување на гориво во Празен Воздушен Контрола Вентил-CCIYU Премиум Квалитет во Празен Воздушен Контрола Вентил Одговара за Buick Век, за Buick Комерцијални, за Chevy C3500,

Вбризгување на гориво во Празен Воздушен Контрола Вентил-CCIYU Премиум Квалитет во Празен Воздушен Контрола

DEN 1358.40

Износ
Во продавницата.

ОПЕРАТИВЕН ТОЧНО : Нашата неактивен воздух контроли (IAC) употреба на полимерни помеша, isotropic neodymium/железо/бор магнет за да се обезбеди точна контрола на pintle и струење обезбедување точни операција.Ве МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ го ОВОЈ ДЕЛ се ВКЛОПУВА ВАШЕТО ВОЗИЛО Пред КУПУВАЊЕ.КОМПАТИБИЛНОСТ CCIYU Неактивен Воздушна Контрола Вентил собранието е компатибилен со 1994-1996 за Buick Век, 1994 година за Buick Комерцијални Шасија, 1988-1995 за Chevrolet C3500, 1994-1995 за Chevrolet Camaro, 1991-1995 за GMC K2500, 1992-1995 за GMC K2500 Предградието, 1994-1995 за Pontiac Firebird, 1992-1995 за Pontiac Транс Спорт.Ве МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ го ОВОЈ ДЕЛ се ВКЛОПУВА ВАШЕТО ВОЗИЛО Пред КУПУВАЊЕ.Може да се купи со доверба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите