.

.

Зимзелени FSHB5013 Целосна Заптивка Постави Главата Болт

Зимзелени FSHB5013 Целосна Заптивка Постави Главата Болт

DEN 1953.84

Износ
Во продавницата.

Зимзелени е заптивка линија е произведен со не-азбест материјали, најдобрите силиконска гума, Viton вентил матични фоки, и графит или МЛС (повеќе слој челик) глава дихтунзи за супериорен sealing. квалитет на замена на делови во врска со цената пристапност.Без разлика дали сте на местото на разнесени главата заптивка во вашата дневна возачот или сакате да freshen перформансите на вашиот мотор со обнова, Зимзелени има највисок квалитет на главата дихтунзи и заптивки за да одговараат на вашите потреби.Иако Зимзелени делови се продаваат на многу конкурентни цени, нашите делови се произведени со премиум материјали и ненадмината автомобилската експертиза да ги исполнуваат или надминуваат строгите за управување со квалитет, стандарди на QS9000, ISO9001, и ISO9002.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите