.

.

Ѓубре Располагање со Енергија, Кабелот 5-Ниво Мелење 560W Храна Отпад Одлагач за Кујна,3800 ВРТЕЖИ во минута Супер Тивок

Ѓубре Располагање со Енергија, Кабелот 5-Ниво Мелење 560W Храна Отпад Одлагач за Кујна,3800 ВРТЕЖИ во минута

DEN 2831.76

Износ
Во продавницата.

☆МОЌЕН МЕЛЕЊЕ : 3800 ВРТЕЖИ во минута, ¾ коњски сили мотор обезбедува брз, моќен мелење на тешка храна, остатоци и помага во намалување на притискање. ☆Висок квалитет : Нашата ѓубре одлагач обвивка усвојува расположливиот ABS инженеринг пластични материјали двојна заштита, за да целосно да се елиминира електрични пожар и електричен шок, и тоа е полесен, ја штити потоне и countertop, и има подолг живот. ☆Повеќе безбедноста дизајн - независна безбедност заштита со автоматско исклучување на системот, за да се спречи прегревање, преоптоварување, прекумерна струја и други безбедна употреба проблеми. ☆Тивка Дизајн : Уникатен Дизајн Кујна Храна Отпад Одлагач,Повеќе молчи амортизацијата дизајн намалува бучавата генерација и размножување, ниско-decibel звук операција не влијае на вашата нормална работа паузи. ☆Едноставна инсталација : со машина за миење на садови/канализациона цевка интерфејс, остатоци по машина за миење садови е испран може да биде директно се испуштаат во машина за депонирање, Лесно да го инсталирате, безжичен прекинувач, слободни контрола.Боја : Црвена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите