.

.

Dolii Ombre Ткаенина Туш Завеса, 72 x 72 Инчи Аква и Сива Ткаенина Туш Завеса Сет со 12 Куки, Водоотпорен Тиркизна Декоративни Туш Завеси за Бања(Теал и Сив)

Dolii Ombre Ткаенина Туш Завеса, 72 x 72 Инчи Аква и Сива Ткаенина Туш Завеса Сет со 12 Куки, Водоотпорен Тиркизна

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

【ПАКЕТ СОДРЖИ】72"x72"(Ширина x Должина) туш завеса со 12 издржливи метална buttonholes; 12 пластични завеса куки. 【100% ПОЛИЕСТЕР ПЛАТНО】Ажурирани водоотпорен слој.Одлична водоотпорен.Мазни ткаенини спречува туш завеса од држејќи се блиску до кожата, додека вие уживате во бања.и бања кат мензи. 【МОДЕРЕН ДИЗАЈН】HD графички дизајни печатени со напредни боја-брзо технологија.Еколошки Безбоен Отпечатоци Користење на дигитална технологија на печатење и зелена и безбедна крпа.Значи, нашите туш завеса има карактеристика на нема мирис, не исчезнува, и светла боја. 【МАШИНА ПЕРАТ】Поддршка машина за миење, рака мие или избриша со влажна крпа.Ве молиме не кајгана или собори сува.Материјалот е погоден за носене и брзо сушење. 【БРЕНД УСЛУГИ】 Вашето задоволство е наша единствена цел!Ве молиме не двоумете се, ако имате било какви прашања во врска со нашиот backdrops.САМО нас контакт прво, ќе добиете одговор во рамките на кратко време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите