.

.

Професионални Шофершајбната Отстранување Комплет

Професионални Шофершајбната Отстранување Комплет

DEN 945.60

Износ
Во продавницата.

Отстрани било стил на шофершајбната, вклучувајќи акутно аглеста оние.Шофершајбната жица може да биде намален до посакуваната должина. 2 парче од нерѓосувачки челик со здрав Т-се справи со костец и лизгање жица прилог. 72 ft.плетенка челик шофершајбната жица, директно кука алатка.Тежина : 1.25 lbs.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите