.

.

Atdec ТИ-3070-CTW-B2B Додаток за Back-to-Back Таванот Планината за Прикажува до 74.8-Инчен и 143-Фунти

Atdec ТИ-3070-CTW-B2B Додаток за Back-to-Back Таванот Планината за Прикажува до 74.8-Инчен и 143-Фунти

DEN 673.68

Износ
Во продавницата.

Додаток за да се Врати Назад Таванот, Планината што им овозможува на прилогот на вториот екран на TH-3070-CTS и ТИ-3070-CTL таванот месеци во двојна back-to-back конфигурација.Поддржува два екрани тежина до 65kg или 143lbs секој.Карактеристики софистициран дизајн за ПОС или Електронски Signage инсталации.Сите Монтажа Хардвер Вклучени.Atdec е ТИ-3070-CTW-ББ Додаток за Назад да се Врати Таванот Планината ги претвора ТИ-3070-CTW таванот планината да се одржи за два екрани во back-to-back конфигурација со независни навалите и израмнување на вредноста.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите