.

.

Yaotuoo 4PCS за Пилот Автомобил Вратата Sill Заштитник Вратата за Влез Guard Браник Заштитник на Карбонски Влакна Рефлексивни Винил Филм Scuff Плоча Заштитник за Пилот (Сина)

Yaotuoo 4PCS за Пилот Автомобил Вратата Sill Заштитник Вратата за Влез Guard Браник Заштитник на Карбонски

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

【Мултифункционален】 -автомобил вратата sill scuff плоча заштитник може да ги покрие оригинални резервни играчи, спречување на непријатни гребнатини и да се обезбеди заштита; Анти-валкани, мило дизајн и против пролизгување функција; добар избор за автомобил тело за заштита и декорација.Тоа е полесно да се користи мал scraper по pasting да се изедначи површината на етикетата. 【Пакет】-2 ПАРЧИЊА * Автомобил Пред Вратата Sill Заштитник и 2 ПАРЧИЊА * Автомобил Задна Врата Sill Заштита + 1 Мала Пластична Scraper како за подарок!. (3)откине заштита филм од позадина и се држи на метал дел од оригиналната вратата sill на вашиот автомобил.Тоа е, исто така, може да се забележи убавината на автомобил тело. 【100% Квалитетот Gurantee】-Ако постои било кој квалитет на проблемот, можете да изберете наплата во рок од 30 дена, или изберете замена во рок од 1 година. (4)Мазна површина.Топлина /студ отпорност, отпорност на триење, анти-стареењето, флексибилни и bendable и водоотпорен.Не миење на возилото со вода во рок од 24 часа по инсталацијата! (2).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите