.

.

Sous врски, за да обезбедат Совршена Хамбургер / Бургер Потопување Готвење Прстени, СЕТ од 6 (1/3 LB. Прстени)

Sous врски, за да обезбедат Совршена Хамбургер / Бургер Потопување Готвење Прстени, СЕТ од 6 (1/3 LB. Прстени)

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

NSF СЕРТИФИЦИРАН МАТЕРИЈАЛ / FOOD & МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ БЕЗБЕДНО.СОВРШЕН ЗА SOUS врски, за да обезбедат ПОТОПУВАЊЕ ГОТВЕЊЕ МЕТОД : Хамбургери, Турција Хамбургери, Вегетаријанци Patties, Рак колачи, итн.Дебел / Цврсти Прстен Ќе Не Виткајте, Крек, Деформирајте, Употреба По Употребата. 1/3 LB Прстен Висина : 0.75 Инчи / 19.05 mm Внатре Дијаметар : 4.25" ╪ / 108mm Ø надворешен Дијаметар : 4.625"╪ / 117.5 mm Ø. 1/2 LB Прстен Висина : 1 Инчен / 25.4 mm Внатре Дијаметар : 4.25" ╪ / 108mm Ø надворешен Дијаметар : 4.625"╪ / 117.5 mm Ø.За sous врски, за да обезбедат ПОТОПУВАЊЕ ГОТВЕЊЕ МЕТОД САМО.BPA-Free.Големина : 1/3 LB.Прстени.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите