.

.

Поздравниот Guard & Затка Замена Планината Канти За Отпадоци

Поздравниот Guard & Затка Замена Планината Канти За Отпадоци

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

Отстранлив ѓубре располагање поздравниот стража и мијалник затка.Поздравниот guard е дизајниран да се намали јавните од внатрешноста на храна располагање за време на работата.Потоне поздравниот guard е направен од neoprene за долг живот.Поздравниот guard е пренослив за чистење и лесен пристап до располагање мелење бункер.Neoprene затка печати потоне мозоци целосно, дозволувајќи им на кујнски мијалник да се полни со вода.Поздравниот Guard & Затка Замена Планината Канти За Отпадоци.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите