.

.

Домаќинство Најважен Природен 2015 Stowaway Пеглање Одбор Замена Подлога и да го Покрие | 41 x 11.5

Домаќинство Најважен Природен 2015 Stowaway Пеглање Одбор Замена Подлога и да го Покрие | 41 x 11.5

DEN 256.80

Износ
Во продавницата.

ЗАМЕНА ПОДЛОГА И се ПОКРИВА само за Stow Далеку во ѕид пеглање одбори (18100-1 дебели влакна подлога и памук покритие за одличен пеглање површината.СКРОЕНИ НОСОТ, џеб и bungee кабелот обврзувачки за безбедна одговара.МАСКА КАРАКТЕРИСТИКИ дамка и горат-отпорни на силиконски слој.Се ВКЛОПУВА ДОМАЌИНСТВО ESSENTIALS STOWAWAY во ѕид пеглање одбор : 41" x 11.75".ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме разгледајте одговара (слика 3) пред да го купите.Stow Далеку одбори имаат placard на долната страна на одборот.Боја : Природна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите