.

.

2005 Сад Нане Доказ Постави Оригинална Владата Пакување Доказ

2005 Сад Нане Доказ Постави Оригинална Владата Пакување Доказ

DEN 333.36

Износ
Во продавницата.

2005 НИ Нане Доказ Сет.Оригиналната Кутија во убав облик. (1) Индијанци Sacagawea Долар, (1) Кенеди Половина Долар. (5) Вашингтон Квартал. (1) Рузвелт пара (1) Џеферсон Никел (1) Линколн Проценти.Во 2005 година, сад Доказ Сет содржи вкупно единаесет монети.Доказ верзија на Линколн Отсто, две Westward Патување Никел, Рузвелт Пара, Кенеди Половина Долар, Sacagawea Долар и пет државата доказ Вашингтон четвртини (Калифорнија, Минесота, Орегон, Канзас, и Западна Вирџинија).Сите монети се исковани во Сан Франциско нане и носи ?S?нане марка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите