.

.

Upstreman нега на кожата Фрижидер 6 Литар, Преносни Огледува Убавината Фрижидер, LED Осветлување, Кулер за нега на кожата, Мирис и Шминка, Мини Фрижидер за Спалната соба, у?

Upstreman нега на кожата Фрижидер 6 Литар, Преносни Огледува Убавината Фрижидер, LED Осветлување, Кулер за

DEN 2399.28

Износ
Во продавницата.

Стилски Огледало со LED Светлина : запалени огледало е наменета за нега на кожата фрижидер вратата, кој е специјално дизајниран за шминка, така што може да се направи шминка за себе во секое време, насекаде.LED светло е контролирана од страна на допир сензор прекинувач, која може да се прилагоди во 3 начини преку екранот на допир. 6 ЛИТРИ Преносни Фрижидер : 6-литарски капацитет мерки 8.66x9.8x12.2 инчи и тежи 5 килограми.На монтажни полица може лесно одделни мали предмети како што се нега на кожата производи и козметика, најдобрите подароци за жени и девојки.Лесно да се носат наоколу со изгради-во справи.Имајте Козметика Свежи : Чувајте ги вашите омилени за нега на кожата серуми, кармини, парфеми, козметика staples или свежи лицето маски во убавината фрижидер за да се продолжи нивниот рок на траење.Кул до 59°F-64°F под температурата на околината.Само флип switch за да се задржи предмети кул.Мулти-цел : Совршен мини фрижидер за чување на ручеци, пијалоци, пива, бебе шишиња или дури и супи.Лесно да се чисти и Целосно изолирани.Исто така, компактни димензии, стилски дизајн и удобна рачка може да се занесувај во секое време во спалната соба, канцеларија, ученичкиот дом, отворено, и патување.Се обрне внимание : Избрише отпечатоци од прсти на огледалото со алкохол за да се задржи огледало чисти.Убавината т работа, ве молиме не двоумете се да контактирате со нашиот клиент тим за поддршка за задоволително решение.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите