.

.

Jeremywell Прилагодливи Челик ги Собереш Камионот Корито Hitch Extender Продолжување Управување со Знаме за Брод Граѓа Долги Товари Кану Скала се Вклопува 2 Hitches 750 Кг Тежина К?

Jeremywell Прилагодливи Челик ги Собереш Камионот Корито Hitch Extender Продолжување Управување со Знаме за

DEN 2341.92

Износ
Во продавницата.

Должина : 53 1/2" од центарот на 1/2" hitch pin дупка до крајот на проширување.Нашите Jeremywell Hitch Extender може да се широко се користат во вчитување на различни видови на товар како што се граѓа, скали, цевки, канута или било какви други предмети.75" Прилагодлива Висина : 4" - 10" Тежина : 27 кг.Постојат рефлексивни ленти на страните и предниот дел на камионот корито extender за додаде видливост заедно со светло розова за безбедност на знамето за да ја прикачите на крајот на вашиот товар.Прилагодливи Ширина : 28.Нашите Jeremywell hitch extender станува стандард за да се вклопат во 2" плоштад hitch примачи, но може да се користи на 1-1/4" примачите со hitch адаптер.вклучени безбедност знаме за да приложите до крајот на вашиот товар.Поддршка рака може да се прилагоди ширина и висина мудар што ќе ви овозможи да го користите камионот корито extender за многу различни апликации.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите