.

.

Sous врски, за да обезбедат Шпорет, Wancle Термички Потопување Circulator, со Рецепт E-Готвачот, Точни Температура Дигитален Тајмер, Ултра тивок, 850 W, 120V, од Нерѓосувачки Челик/?

Sous врски, за да обезбедат Шпорет, Wancle Термички Потопување Circulator, со Рецепт E-Готвачот, Точни Температура

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

повкусна.Професионални готвачи и ресторани почна Да се потпира на овој потопување circulator од 10 години.НЕВЕРОЈАТНО ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : за Разлика од другите потопување circulators, оние со WIFI и Bluetooth функцијата се смета како над-комплицирано и да се зголеми цената.Wancle Sous врски, за да обезбедат Шпорет нуди неверојатна.Потопување circulator користи точни време за контрола на температурата за да се испорача супер-сочни, вкус спакувани оброци, во секое време.Нема гужва, никаква бучава, никакви overcooking повеќе, најдобро се справи да се донесе професионално готвење до дома.зошто да се избере нашиот sous врски, за да обезбедат шпорет?готвење на месо и морска храна.храната која се готви sous врски, за да обезбедат е пастеризирано и безбедни од foodborne загадувачи предизвикани од биолошки патогени.Sou врски, за да обезбедат Шпорет Носи Професионални Ресторан Готвење Технологија За Дома : Мишелин ресторан ниво на квалитет, готви сè, од Говедско месо, Пилешко, Свинско месо, Морска храна, Јајце, Тестенини, Чоколадо, Печење, Салата, Десерт, Појадок, Коктел за да Јадат.Нерѓосувачки челик ракав го прави многу лесно да се чисти и да се исуши.Готвењето дома со sous врски, за да обезбедат обезбедува и ја зголемува безбедноста на храната.Заврши со searing, бразилецот, или broiling на храна за да додадете хрупкави, златен надворешен слој.СОВРШЕН DONENESS И ТОЧНИ ТАЈМЕР : Digital control panel прави температура точни до 0.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН ШОПИНГ : ние нудиме 24 месеци гаранција, ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се одржи редот.Стави ја храната во затворен торба и клип тоа на страната на вода тенџере.Sous врски, за да обезбедат - Вашите кулинарски игра промени sous врски, за да обезбедат е метод на готвење тоа го прави супер едноставни за да се постигне професионален квалитет резултати дома.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите