.

.

Пура Приклучок 12V 5A DC Моќност Кабел Кабелот fr Автомобил Кулер Кутија Мини Фрижидер Mobicool NFA

Пура Приклучок 12V 5A DC Моќност Кабел Кабелот fr Автомобил Кулер Кутија Мини Фрижидер Mobicool NFA

DEN 239.52

Износ
Во продавницата.

Ова е Пренослив Замрзнувачот во Фрижидер DC моќност кабел,што се Користи за Автомобил Замрзнувачот во Фрижидер.Забелешка : не одговара на Мишелин, NFA,Castrol, Компатибилен со Mobicool итн сите ладилникот со овој тип на приклучокот.Номинална струја : 5 A.Кабел должина : apporx1.8 M/5.9 ft.Приклучокот облик : правоаголник 13.5 × 7mm/0.53*0.27 инчи, тоа одговара за круг игли, ве молиме да се измери вашиот кулер приклучок пред да го купат тоа.Како да потврди дали тоа е погодни за вашата или не?. 1. Бидете сигурни дека вашиот кулер кутија моќ кабелски приклучок е "Б" тип. 2. Вашиот кулер кутија sockets внатрешна големина е 14*7.8 mm/0.55*0.3 инчен(L*W).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите