.

.

Enyuwlcm Метал Десктоп за Држачот за Маса Декоративни Бизнис Картичка од Екранот се Залагаме за Countertop Птица Дизајн Бели 1 Пакет

Enyuwlcm Метал Десктоп за Држачот за Маса Декоративни Бизнис Картичка од Екранот се Залагаме за Countertop

DEN 304.56

Износ
Во продавницата.

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : користењето на отворени заврши дизајн кој може да се одржи бизнис картички во многу големини.Во меѓувреме тоа е лесно пристапна, совршено ефикасни и убава птица дизајн станува декоративни бизнис картичката во држачот за маса.МНОГУ ИЗДРЖЛИВИ:се направени од метал со electroplating процес златна боја нема да исчезнат, ќе не ' рѓа и не ќе се скрши.Тоа е издржлив доволно да се користи за многу години.ДОМОТ &КРЕАТИВНИ : Око-фаќање и додава елегантен допир на секој десктоп и злато бизнис картичка носителот биро создава елегантен изглед.Нејзината убава форма лесно напад внимание и додавање на декоративни допир на вашата работна маса или во занаетчиски саем со гордост да се прикаже вашиот бизнис картички.ГОЛЕМИНА на & ПРАКТИЧНА настава : Овој бизнис картичка стојат заштедува простор и обезбедува дополнителна заштита на вашите картички.Нејзината големина : 3.9*1.77 инчи (9.5*4.5 cm) и тоа се вклопува max 55 нормален име картички, но тоа зависи од вашите картички' дебелина. 100% РИЗИК НАБАВКА : Ние сме уверени за нашите производи " квалитет, но ако не сте задоволни со посета на држачот ние сме многу среќни да се обезбеди satisficed решение и во нашата продавница имаат различен тип десктоп карта сопствениците.Ако било каква штета се јавува за време на транспортот ние сме сигурни дека во 100% задоволството на услуги.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите