.

.

Кујната Кабинет Виси Ѓубре за Отпадоци,Кујна Складирање Алатка,Мулти-функционални Потоне Ѓубре Кошница,Канцеларија Deskside Обновливи Ѓубре Чаши Контејнери(3 Еез)

Кујната Кабинет Виси Ѓубре за Отпадоци,Кујна Складирање Алатка,Мулти-функционални Потоне Ѓубре Кошница,Канцеларија

DEN 383.76

Износ
Во продавницата.

Материјал:заштита на Животната средина ПП,Големина 8.27 x 6.30 x 5.51 во.Дизајн:форма На цвет мини ѓубре може да е корисно и роман, виси дизајн, се направи добар употреба на просторот, не ефект кога ја затвори вратата.Погоден за : Тоа исто така може да се користи на маса за складирање мали предмети, направи вашиот десктоп среди, погоден за пластична кеса, ткиво, валани хартија, крпи, ракавици и чорапи складирање, итн.Погодност:Виси безбедно надвор од вашиот кабинет вратата за лесен пристап додека сте завршувањето сечкање и чистење на шалтери, вие само може да се scrape исклучите вашиот сечење одбор право во тоа, тогаш го крие од очите кога ќе се направи.Разноврсна : оваа кошница може да се перење слив + овошје и зеленчук сад + корпа за отпад, под кабинет ѓубре што може да месеци во склопот на надвор од кабинетот врата, нема да потрае и скапоцени подот простор во вашата кујна.Спецификација:Боја:Сина,Розова,Gray Material:заштита на Животната средина PPSize:8.27 x 6.30 x 5.51 in Note : 1. вистинска боја може да биде малку различен од слики поради различни светлина и монитори. 2. големина беше мерена со рака, мали грешки, не може да се избегне. 3. други нешта во слики не се вклучени.Пакет Содржина : 3 еез на сад.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите