.

.

Уво Чистење Комплет со Нијанса Медицински EarClear Rx - Флексибилни Совет за Полнење со Otoscope Penlight, Басен и 3 Расположливиот Совети и Микрофибер Крпа

Уво Чистење Комплет со Нијанса Медицински EarClear Rx - Флексибилни Совет за Полнење со Otoscope Penlight,

DEN 68.64

Износ
Во продавницата.

УВО ВОСОК ОТСТРАНУВАЊЕ КОМПЛЕТ ???????????? : Чисти ушите редовно да се спречи ушната маст израстоци, ќе заштедат пари и посета на doc!Добиете инстант олеснување од симптомите на исполнетост, губење на слухот и болка со Ear Clear RX ️.Лекарот препорачува и клинички одобрени.УВО ЗАШТИТА ДОМА????⚕✅ : Ear Clear Rx е доверлив од страна на лекарите и на пациентите за дома употреба.На Ear Clear Rx Уво Миење семејството на производи се обезбеди истото ниво на заштита примен во кабинетот на доктор, но сега се достапни за вас во удобноста на вашиот дом.Следи Американската Академија на Otolaryngology Упатства.OTOSCOPE СО PENLIGHT???????? : Лоцирање на уво восок во увото канал со зголемување.Овој метод е најбезбедно начин да се отстрани уво восок и да добие олеснување на симптомите вклучувајќи полнота, губење на слухот и болка.Полетување на главата да се конвертира otoscope во penlight.ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА : Уво Миење Шише, за Еднократна употреба Чистење Совети, Микрофибер Крпа, Otoscope Penlight, Две 2mm Носот Шишарки, Три 4mm Носот Шишарки, и Уво Слив.СОБРАНИ ВО САД : Сите производи се собрани во САД.Чистење на вашите уши е направен лесно со Нијанса Почиста.Тоа ви дава ослободување од симптоми како ушната маст израстоци, полнота, губење на слухот и болка.Едноставно се лоцира уво восок или полетување на главата и се конвертира во penlight.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите