.

.

C&C Метални Производи 5348 Domed Проверки Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Злато, 36-Пакет

C&C Метални Производи 5348 Domed Проверки Метал Копчето, Големина 33 Ligne, Злато, 36-Пакет

DEN 244.32

Износ
Во продавницата.

Големина 33 Ligne.Злато заврши. 36 парчиња по пакет.Хопер копчето за враќање назад месо тело.Направен во САД.Опис на производот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914. Од Производителот Оваа изгравирани метални копчето Е направен од челик и месинг за супериорен издржливост и заврши квалитет.Тоа е погоден за повеќето апликации од костимот да се облекуваат носат.Тоа е направено во САД од страна на C & C Метални Производи, светови најдобри копчето производителот од 1914.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите