.

.

wan Qin Континуирани Хранат Канти за Отпадоци, 3500 ВРТЕЖИ во минута Континуирано се Хранат Домаќинство Приклучок во Ѓубре Одлагач за Кујна Отстранување на Отпадот Опе?

wan Qin Континуирани Хранат Канти за Отпадоци, 3500 ВРТЕЖИ во минута Континуирано се Хранат Домаќинство Приклучок

DEN 2831.76

Износ
Во продавницата.

Ултра-Тивка Дизајн - ѓубре процесор има ниво на бучава на помалку од 50 децибели, што е потивок од слични процесори.Кога ќе се готви или да се јаде, не се чувствуваат бучни.Високо-Квалитетни Материјали - Нашите ѓубре процесор е направен од висок квалитет на ABS пластика (надворешен) и нерѓосувачки челик (внатрешен), кои ќе не излегуваат во јавноста и може да се користи за долго време.Компактен Дизајн - Компактен дизајн е лесен за лесна инсталација и го ослободува до вредни простор под мијалникот.Повеќе Безбедност Дизајн - Нашата преработка на храна усвојува ножот-слободен дизајн, што не е лесно да се носат надвор и не треба да се замени.Побезбедно е и повеќе увери.Ако имате било какви прашања, молам контактирајте ме и ви посакувам среќен живот.Боја : Црвена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите